doomo
projekty domów (nie)typowych
O nas.
/ Doomo to projekty nowoczesnych domów, tworzone z pasją dla osób poszukujących ciekawych, oryginalnych pomysłów. Doomo to współczesna, nagradzana architektura ujęta w najwyższej jakości autorskich projektach, których koszt zakupu i realizacji nie przekracza standardów typowego polskiego domu.WIEDZA
Nie boimy się
nowych technologii i nietypowych wymagań
IDEE
Realizujemy
nowoczesne
koncepcje
JAKOŚĆ
Indywidualne podejście do każdego projektu, dbałość o detale
EKO
Stosujemy optymalne rozwiązania energooszczędne
Projekty indywidualne
Podstawą naszej działalności są projekty indywidualne, oparte na niepowtarzalnych rozwiązaniach wynikających z Państwa oczekiwań oraz konkretnych uwarunkowań lokalizacyjnych. Planujących budowę domu zwykle zachęcamy do wyboru takiej formy projektu. Przynosi ona najlepsze rezultaty w postaci udanej realizacji. Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt. Postaramy się przedstawić ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb.Projekty gotowe
Na polskim rynku dużą popularnością cieszą się projekty gotowe. Mimo ogromnej ilości, większość jest do siebie podobna, sztampowa oraz ukazuje tylko skromny wycinek tego, jak może wyglądać dom jednorodzinny. Chcemy to zmienić umożliwiając Państwu większy i bardziej świadomy wybór. Dlatego zdecydowaliśmy się opracować własne, nowoczesne i oryginalne projekty. Kierujemy je do osób poszukujących czegoś więcej niż przeciętny 'katalogowiec'.Projekty deweloperskie
Sukces przedsięwzięć komercyjnych to połączenie oczekiwań i możliwości inwestora z potrzebami i gustami przyszłych mieszkańców. Niezbędne są również profesjonalne opracowania graficzne oraz działania marketingowe. Jesteśmy w stanie spełnić te wszystkie wymagania. Nasze możliwości w tym zakresie potwierdzają: dziesiątki zrealizowanych domów, zdobyte nagrody i wyróżnienia oraz szeroka grupa odbiorców w mediach społecznościowych.
Nagrody / Wystawy / Warsztaty


Dom 'z widokiem'
Mogilany
2018
doomo
Dom 'z widokiem'
Mogilany
2017
doomo
Dom 'z widokiem'
Mogilany
2016
doomo
Dom 'z widokiem'
Mogilany
2016
doomo
Dom 'brda'12'
-
2015
doomo
Osiedle
'Srebrne Stawy'
2014
JK-Architekci
Stadion
Ruchu Chorzów
2013
JK-A + Andrea Maffei
Pomorskie
Muzeum Motoryzacji
2013
JK-Architekci
Zagospodarowanie
Centrum Nysy
2012
JK-Architekci
Warsztaty studenckie
Katowice
2011
JK-Architekci
Mały rynek
Opole
2011
JK-Architekci
Szyb Krystyna
Bytom
2009
JK-A + Dyrda Fikus
Centrum Jana Pawła II
Kraków
2007
praca w Aedas CE
Hala sportowa
Legionowo
2007
doomo + Piotr Jasiński
Wydział Chemiczny
UAM w Poznaniu
2005
praca w Stabil
Hipercentrum
-
2004
Jarosław KrysiakReferencje / Opinie
W domu zaprojektowanym przez 'doomo' mieszka nam się wyśmienicie, i co może zaskakujące - lub nie :) - nie ma nic, co byśmy w nim zmienili.

-
dom parkowy / Zalesie Górne

Nieustannie poszukując w życiu nietuzinkowych rozwiązań oraz ponad wszystko ceniąc kreatywność i profesjonalizm nie mogliśmy znaleźć lepszego partnera do realizacji projektu domu. Ze studiem 'doomo' udało się zrealizować projekt odważny, początkowo zaskakujący, a przede wszystkim spełniający nasze oczekiwania. Ta współpraca była czystą przyjemnością. Dziękujemy.

-
dom z widokiem / Mogilany

Budujemy dom na Mazurach, pracownia 'doomo' jest z Katowic, odległość zdawałoby się ogromna, ale wcale nie odczuwalna, zarówno podczas projektowania, jak i opieki architekta już w trakcie budowy. Żadne z naszych pytań, czy to mailowych, czy telefonicznych nie zostało pominięte, a pomoc zawsze rzetelna i fachowa. Sam projekt domu... dom marzeń, najpiękniejszy w okolicy!

-
dom mazurski / Rybical

Wysoka kultura osobista, nowoczesne i estetyczne projektowanie, otwartość na wizję klienta.

-
dom na skarpie / Mogilany

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z 'doomo', projekt z adaptacją został wykonany terminowo, kompletnie i rzetelnie. Bardzo dobry kontakt z architektem na każdym etapie realizacji inwestycji. Minimalistyczne, oryginalne i przykuwające uwagę projekty, które są rzadkością w naszej przestrzeni architektonicznej. Polecamy.

-
dom modny II / Dolina Baryczy

Po roku nieudanych prób poszukiwań projektu idealnego "pod Nas" zdecydowaliśmy się na indywidualny projekt od 'doomo'. Nasza współpraca zaczęła się i bazowała na zauważonej na stronie pracowni 'doomo' (nie)typowej budowie domu, który ujął Nas klasyczną bryłą w nowoczesnym wydaniu. Po rozmowie telefonicznej z Panem Jarkiem wiedzieliśmy, że jest to osoba, która zrozumie Nasze wizje, potrzeby i możliwości i serdecznie przyjmie Nasze amatorskie projekty rysowane na kolanie :). Nie mając możliwości spotkać się osobiście wszelkie szczegóły, zmiany, poprawki dokonywaliśmy drogą mailową i telefoniczną. Jesteśmy wdzięczni za tak udaną, otwartą, szybką współpracę oraz wiele porad, rozwiązań. Na etapie budowy także mogliśmy liczyć na pomoc. Szczerze polecamy! Mamy dokładnie to o czym marzyliśmy.

-
dom olb'19 / Olbrachtów
Firma / Projektanci

Marka stworzona została przez pracownię projektową, której trzon stanowi para architektów z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy profesjonalnym zespołem uprawnionych architektów oraz inżynierów branżowych. Gwarantuje to Państwu najwyższy poziom opracowywanych przez nas dokumentacji projektowych.


arch. Barbara Borowik-Krysiak

arch. Jarosław Krysiak


86
projekty
indywidualne
23
projekty
gotowe
2
osiedla
/ 159 domów
17
lat
doświadczeniaCzłonkostwo
/ IARP / Izba Architektów RP
/ SARP / Stowarzyszenie Architektów RP
Napisali o nas